- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeongsangnam-do
- Ch’ŏkchi
Aktuální počasí Ch’ŏkchi
Aktuální počasí přímo pro město Ch’ŏkchi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
