- Počasí
- Severní Korea
- Chagang-do
- Ch’odŏkch’am
Aktuální počasí Ch’odŏkch’am
Aktuální počasí přímo pro město Ch’odŏkch’am. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
