- Počasí
- Severní Korea
- Hwanghae-namdo
- Ch’o-do
Aktuální počasí Ch’o-do
Aktuální počasí přímo pro město Ch’o-do. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 5°C |
