- Počasí
- Česko
- Královéhradecký
- Chleny
Aktuální počasí Chleny
Aktuální počasí přímo pro město Chleny. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
