Aktuální počasí Chiusi
Aktuální počasí přímo pro město Chiusi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 4. 5. (02:00) do 5. 5. (02:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
