- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Chinchani
Aktuální počasí Chinchani
Aktuální počasí přímo pro město Chinchani. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 28°C |
