- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Chīk
Aktuální počasí Chīk
Aktuální počasí přímo pro město Chīk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 15°C |
