Aktuální počasí Chiaia
Aktuální počasí přímo pro město Chiaia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 21. 5. (08:00) do 22. 5. (02:00)
Bouřky
Platí do 22. 5. (20:00)
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 19°C |
