- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Chhatarpur
Aktuální počasí Chhatarpur
Aktuální počasí přímo pro město Chhatarpur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
