- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Cheviot
Aktuální počasí Cheviot
Aktuální počasí přímo pro město Cheviot. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
