- Počasí
- Spojené státy americké
- Maryland
- Cheverly
Aktuální počasí Cheverly
Aktuální počasí přímo pro město Cheverly. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
