- Počasí
- Rusko
- Amur Oblast
- Cheugda
Aktuální počasí Cheugda
Aktuální počasí přímo pro město Cheugda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
