- Počasí
- Francie
- Île-de-France
- Chessy
Aktuální počasí Chessy
Aktuální počasí přímo pro město Chessy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 2. 5. (00:00)
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
