- Počasí
- Rusko
- Khakasiya Republic
- Chernogorsk
Aktuální počasí Chernogorsk
Aktuální počasí přímo pro město Chernogorsk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
