- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Chenwan
Aktuální počasí Chenwan
Aktuální počasí přímo pro město Chenwan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
