- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Chenping
Aktuální počasí Chenping
Aktuální počasí přímo pro město Chenping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 25°C |
