Aktuální počasí Chenonceaux
Aktuální počasí přímo pro město Chenonceaux. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 18. 5. (00:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
