- Počasí
- Čínská lidová republika
- Šen-si
- Chenlu
Aktuální počasí Chenlu
Aktuální počasí přímo pro město Chenlu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 17°C |
