- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangxi
- Chenling
Aktuální počasí Chenling
Aktuální počasí přímo pro město Chenling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 26°C |
