- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shandong
- Chengyang
Aktuální počasí Chengyang
Aktuální počasí přímo pro město Chengyang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
