- Počasí
- Čínská lidová republika
- Henan
- Chengliu
Aktuální počasí Chengliu
Aktuální počasí přímo pro město Chengliu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
