- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Chengjiaping
Aktuální počasí Chengjiaping
Aktuální počasí přímo pro město Chengjiaping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 24°C |
