- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Chencun
Aktuální počasí Chencun
Aktuální počasí přímo pro město Chencun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 22°C |
