- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hebei
- Chenbugou
Aktuální počasí Chenbugou
Aktuální počasí přímo pro město Chenbugou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
