- Počasí
- Írán
- Kohgiluyeh and Boyer-Ahmad
- Chenārūn-e Bālā
Aktuální počasí Chenārūn-e Bālā
Aktuální počasí přímo pro město Chenārūn-e Bālā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
