- Počasí
- Írán
- North Khorasan
- Chenārān
Aktuální počasí Chenārān
Aktuální počasí přímo pro město Chenārān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
