- Počasí
- Írán
- Razavi Khorasan
- Chenārān
Aktuální počasí Chenārān
Aktuální počasí přímo pro město Chenārān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 14°C |
