- Počasí
- Indie
- Ándhrapradéš
- Chemmumiahpet
Aktuální počasí Chemmumiahpet
Aktuální počasí přímo pro město Chemmumiahpet. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 26°C |
| Normál: | 34°C |
