- Počasí
- Spojené státy americké
- Washington
- Chehalis
Aktuální počasí Chehalis
Aktuální počasí přímo pro město Chehalis. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově 1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
