- Počasí
- Indie
- Jammu and Kashmir
- Chaukē
Aktuální počasí Chaukē
Aktuální počasí přímo pro město Chaukē. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 23°C |
