- Počasí
- Francie
- Île-de-France
- Chauffour-lès-Étréchy
Aktuální počasí Chauffour-lès-Étréchy
Aktuální počasí přímo pro město Chauffour-lès-Étréchy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 31. 5. (00:00)
Silné bouřky
Platí do 31. 5. (00:00)
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
