- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Chaucenne
Aktuální počasí Chaucenne
Aktuální počasí přímo pro město Chaucenne. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
