- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Châtelard
Aktuální počasí Châtelard
Aktuální počasí přímo pro město Châtelard. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
