- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Châtelard
Aktuální počasí Châtelard
Aktuální počasí přímo pro město Châtelard. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
