- Počasí
- Afghánistán
- Bamyan
- Chashmah ‘Abdī
Aktuální počasí Chashmah ‘Abdī
Aktuální počasí přímo pro město Chashmah ‘Abdī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 6°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 6°C |
