- Počasí
- Rusko
- Yamalo-Nenets
- Chasel’ka
Aktuální počasí Chasel’ka
Aktuální počasí přímo pro město Chasel’ka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-3°C
pocitově -11°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 2°C |
| MIN: | -33°C |
| Normál: | -11°C |
