- Počasí
- Kanada
- Ostrov prince Edwarda
- Charlottetown
Aktuální počasí Charlottetown
Aktuální počasí přímo pro město Charlottetown. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -3°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 1°C |
