- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Charkhāri
Aktuální počasí Charkhāri
Aktuální počasí přímo pro město Charkhāri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 39°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 29°C |
