- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Chardon
Aktuální počasí Chardon
Aktuální počasí přímo pro město Chardon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 1°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
