- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Cháradros
Aktuální počasí Cháradros
Aktuální počasí přímo pro město Cháradros. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 24. 5. (12:00) do 24. 5. (19:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 18°C |
