- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Chapurong
Aktuální počasí Chapurong
Aktuální počasí přímo pro město Chapurong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
