- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Chappat-kol
Aktuální počasí Chappat-kol
Aktuální počasí přímo pro město Chappat-kol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
