- Počasí
- Bělorusko
- Gomel Oblast
- Chaplin
Aktuální počasí Chaplin
Aktuální počasí přímo pro město Chaplin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
