- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hainan
- Chaotanbi
Aktuální počasí Chaotanbi
Aktuální počasí přímo pro město Chaotanbi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 27°C |
