- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hebei
- Chan-tan
Aktuální počasí Chan-tan
Aktuální počasí přímo pro město Chan-tan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
