- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangdong
- Changping
Aktuální počasí Changping
Aktuální počasí přímo pro město Changping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 27°C |
