- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hainan
- Changmen
Aktuální počasí Changmen
Aktuální počasí přímo pro město Changmen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 28°C |
