- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Changmen
Aktuální počasí Changmen
Aktuální počasí přímo pro město Changmen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 25°C |
