- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Changlu
Aktuální počasí Changlu
Aktuální počasí přímo pro město Changlu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 22°C |
