- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shanxi
- Changjiapo
Aktuální počasí Changjiapo
Aktuální počasí přímo pro město Changjiapo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
